Elmet-Produkcja

668-774-865
Wrocław, Fabryczna 10 | Hala C11

Spawanie Wrocław

Wykonujemy połączenia spawane metali, korzystając z takich metod jak MIG/MAG, TIG AC/DC czy spawanie gazowe. Zajmujemy się tym od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie i nowoczesne automaty spawalnicze renomowanych marek, które umożliwiają niezawodną oraz precyzyjną pracę. Usługa spawania we Wrocławiu obejmuje łączenie elementów stalowych, aluminiowych, detali ze stali węglowej i innych w zależności od oczekiwań. Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje w zakresie spawania oraz działania zgodnie z obowiązującymi normami. Prezentowana oferta skierowana jest do osób prywatnych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw, którym zależy na ekspresowym wykonaniu zlecenia i otrzymaniu wysokiej jakości połączeń spawanych. Zajmujemy się spawaniem wielu różnych elementów, wśród których można wymienić m.in.: konstrukcje stalowe, części maszyn, samochodów i motocykli, stelaże, rusztowania czy blachy.

Kompleksowe usługi spawania

Nasza oferta obejmuje nie tylko samą czynność łączenia metali, ale również wsparcie klienta na każdym etapie współpracy. Bogate doświadczenie pozwala nam opracować optymalną technologię spawania dopasowaną do Twoich oczekiwań. Dobieramy właściwe rodzaje spoin, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy. Możemy też wykonać prototypy przy pomocy kilku różnych metod. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie. Spawanie we Wrocławiu przeprowadzamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy noszą ubrania ochronne i przyłbice spawalnicze. Na życzenie wystawiamy świadectwa jakości spawów, które wykonaliśmy. Cenę zlecenia ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość elementów, zastosowaną technologię oraz wykorzystane materiały dodatkowe. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez znajdujący się na stronie formularz – odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy dogodny termin realizacji. Jeżeli interesuje Cię profesjonalne spawanie Wrocław jest miastem, w którym zdobyliśmy mocną pozycję jako firma godna zaufania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Dołącz do nas!
Jeśli lubisz pracę w ślusarstwie czy spawaniu i nie boisz się nowych wyzwań, zostaw swój kontakt za pomocą formularza, a na pewno się odezwiemy!
Lub po prostu jeśli masz jakieś pytanie, wyślij je nam, a odpowiemy jak najszybciej!

P.P.U ELMET
Sebastian Zieliński

Zakres usług
  • Spawanie
  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Wycinanie wodne

Dodatkowo
  • Spawamy aluminium
  • Wiercimy
  • Szlifujemy
  • I wiele innych...

Szczegóły dojazdu

Wrocław ul. Fabryczna 10 Hala C11