Cięcie blach Wrocław

Profesjonalne cięcie blach we Wrocławiu

Firma ELMET wykonuje kompleksowe cięcie blach i powierzchni metalowych. Posiadamy specjalistyczne maszyny sterowane komputerowo, zapewniające bardzo szczegółowe wycinanie dowolnych wzorów w materiałach różnego rodzaju, przede wszystkim w aluminium, mosiądzu, miedzi, stali węglowej i ocynkowanej oraz wielu innych metalach.

Grono naszych wykwalifikowanych pracowników jest w stanie wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz umiejętności gwarantują najwyższą jakość usług. Zapewniamy szybkość i terminowość realizacji zamówień.

Dlaczego warto zlecić cięcie blach naszej firmie?

Korzyści wynikających z realizacji usługi wycinania metalu przez naszą firmę jest wiele. Wykonujemy cięcie laserem, plazmą i – w rzadszych przypadkach – strumieniem wody. Zawsze wybieramy najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób na obróbkę powierzonego materiału. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując metodę pracy do typu metalu.

Wykonywane przez nas usługi cięcia za pomocą nowoczesnego sprzętu są znacznie szybsze niż działanie mechaniczne. Ponadto krawędzie blachy pozostają gładkie i nie wymagają dalszej obróbki. Elementy są wycięte niezwykle precyzyjnie, co jest trudniejsze do osiągnięcia w przypadku cięcia ręcznego. Cecha ta niesie ze sobą zalety ekonomiczne – dokładne wycinanie zapobiega marnowaniu materiału. Masz również pewność, że powierzony metal zostanie wykorzystany w 100%, przez co nie ma potrzeby np. kupowania jego zapasu na wypadek ewentualnego zniszczenia. Cięcia w blachach planujemy tak, by nie pozostawiać elementów, z których nie będzie można już więcej skorzystać. W ten sposób nie generujemy powstawania zbędnych odpadów. Ze względu na spore rozmiary stołów w maszynach, mamy możliwość cięcia bardzo dużych powierzchni materiałów.

Jeżeli więc zależy Ci na szybkim terminie realizacji oraz oszczędzeniu metalu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nasze realizacje

strona 1 z 2

Cięcie blach? Zadźwoń: 668-774-865