Spawanie Wrocław

Profesjonalne spawanie we Wrocławiu

Wykonujemy połączenia spawane metali, korzystając z takich metod jak MIG/MAG, TIG AC/DC czy spawanie gazowe. Zajmujemy się tym od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie i nowoczesne automaty spawalnicze renomowanych marek, które umożliwiają niezawodną oraz precyzyjną pracę. Usługa spawania we Wrocławiu obejmuje łączenie elementów stalowych, aluminiowych, detali ze stali węglowej i innych w zależności od oczekiwań. Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje w zakresie spawania oraz działania zgodnie z obowiązującymi normami. Prezentowana oferta skierowana jest do osób prywatnych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw, którym zależy na ekspresowym wykonaniu zlecenia i otrzymaniu wysokiej jakości połączeń spawanych. Zajmujemy się spawaniem wielu różnych elementów, wśród których można wymienić m.in.: konstrukcje stalowe, części maszyn, samochodów i motocykli, stelaże, rusztowania czy blachy.

Kompleksowe usługi spawania we Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje nie tylko samą czynność łączenia metali, ale również wsparcie klienta na każdym etapie współpracy. Bogate doświadczenie pozwala nam opracować optymalną technologię spawania dopasowaną do Twoich oczekiwań. Dobieramy właściwe rodzaje spoin, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy. Możemy też wykonać prototypy przy pomocy kilku różnych metod. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie. Spawanie we Wrocławiu przeprowadzamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy noszą ubrania ochronne i przyłbice spawalnicze. Na życzenie wystawiamy świadectwa jakości spawów, które wykonaliśmy. Cenę zlecenia ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość elementów, zastosowaną technologię oraz wykorzystane materiały dodatkowe. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez znajdujący się na stronie formularz – odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy dogodny termin realizacji. Jeżeli interesuje Cię profesjonalne spawanie Wrocław jest miastem, w którym zdobyliśmy mocną pozycję jako firma godna zaufania.

Gazowe spawalnictwo Wrocław

Spawanie metodą gazową jest znane już od połowy XIX wieku i wciąż należy do jednych z najpopularniejszych sposobów łączenia metali. Znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza przy cienkich rurach, spotykanych m.in. w instalacjach ciepłowniczych czy wodnych. W mieście takim jak Wrocław spawanie metodą gazową przydaje się podczas prac remontowych oraz w warunkach terenowych. Posiadany przez nas sprzęt nie wymaga bowiem podpięcia do zasilania.
Do zalet gazowego spawania zaliczamy szybkość, wydajność, prostotę obsługi narzędzi oraz naprawdę spory zakres grubości materiałów, które trzeba ze sobą połączyć. Niestety niezbyt dobrze radzi sobie z metalami pokroju aluminium. W ich przypadku warto postawić na inne sposoby, które również znajdują się w naszej ofercie.

Wrocław spawanie metodą TIG

TIG (Tungsten Inert Gas) opiera się na łuku elektrycznym, który powstaje na skutek zbliżenia nietopliwej elektrody wolframowej do materiału. Wszystko odbywa się w osłonie chemicznie obojętnego gazu – argonu lub helu – co chroni spoinę przed utlenieniem. Metoda nadaje się więc idealnie pod spawanie aluminium Wrocław jest miastem, w którym TIG cieszy się szczególnym zainteresowaniem ze względu na efekty w postaci czystej spoiny wyróżniającej się walorami estetycznymi. TIG nie rozpryskuje bowiem ciekłego metalu, nie produkuje żużlu i umożliwia ścisłą kontrolę nad jeziorkiem spawalniczym.
Metodę TIG polecamy przede wszystkim do metali nierdzewnych oraz wysokostopowych. Poza tym można ją wykorzystać przy miedzi, niklu, czy tytanie. To dość uniwersalny system, więc pozwala na spawanie we wszystkich pozycjach.

Spawanie Wrocław metodą MIG/MAG

Z pomocą MAG łączy się ze sobą wszelkiego rodzaju stale konstrukcyjne (niskostopowe i wysokostopowe, a nawet niestopowe). MIG przydaje się z kolei do miedzi, metalów nieżelaznych oraz ich stopów. Jeśli chodzi o spawanie Wrocław nie wyróżnia się niczym na tle innych miast. Również tutaj MIG/MAG należy do szczególnie popularnych sposobów łączenia stali. Szacuje się, że ponad połowa wszelkich usług w tym zakresie odbywa się przy użyciu powyższej metody. Nie mogło więc zabraknąć jej w naszej ofercie.
Do największych zalet MIG/MAG zalicza się niskie koszty spawania (mniejsze o ok. 20% od porównywalnych metod), bardzo dobrą jakość spoin oraz świetną wydajność. Łączenie odbywa się poprzez spawanie łukiem elektrycznym z topliwą elektrodą pomiędzy materiałem, co powoduje powstanie jeziorka ciekłego metalu. Ochronę stanowi gaz obojętny (MIG) lub aktywny (MAG). Metoda jest szczególnie popularna przy obróbce w przemyśle ciężkim, stoczniowym i samochodowym, ale stosuje się ją również podczas prac domowych.

Usługi spawalnicze Wrocław

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego podejmiemy się każdego zadania obejmującego spawalnictwo Wrocław to miejsce naszej działalności, gdzie oferujemy szeroki zakres usług. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, my zajmiemy się resztą. Służymy też doradztwem. Z przyjemnością podpowiemy najkorzystniejsze z punktu widzenia klienta rozwiązania.

Nasze realizacje

Spawanie? Zadzwoń: 668-774-865